Mluvení ze spaní

10. srpna 2013 v 12:19 | Alice |  Moje omyly a vtípky
Člověk by neřekl, jak ho některé sny dokáží úplně zblbnout... Smějící seAbyste tomu rozumněli, my doma máme tři psy. Jednoho velkýho (středoasijský pastevecký pes) a dvě štěňata německých ovčáků. Ten největší se jmenuje Brit a ti dva vlčáci se jmenují Argo (Ája) a Nero.

No, a jednou jsem tak měla takový zvláštní sen...

Zdálo se mi, že se stěhujeme (zase). A táta vysvětloval, jak budeme odvážet psy. Nejdřív odvezem Nerouša, protože to je takový hajzlík. A pak odvezeme Áju. Ale nezmínil se o mém medvídkovi, takže jsem se musela zeptat: "A co Brit?"

Ironií je, že zrovna v tu chvíli mě přišli vzbudit bráchové a přítelkyně staršího bráchy. Jak oni říkali, prý se slovy: "Ali, vstávej, pojď na snídani."

A já, úplně zblblá, v polospánku jsem tu otázku ze sna vyslovila nahlas. Takže to celé vypadalo asi takhle:
Oni: "Ali! Vstávej, je snídaně."
Já: "A co Brit?"

Pak jsem se vzbudila, protože oni se začali smát a mladší brácha se doslova válel smíchy na zemi. Já, která jsem nevěděla, co je tak vtipného jsem nechápavě tikala z jednoho na druhého. Pak jsem se rychle podívala na svoje pyžamo, jestli jsem si včera ospalá neoblíkla něco jinýho. Ale pýžo bylo v pořádku. Vlastně všechno bylo v pořádku. Pak tam přišli rodiče s tím, že ty tři určitě slyšela vesnice. Ti tři se pořád řechtali, až se konečně Orik (starší brácha) odhodlal přestat a vysvětlil nám, co je tak vtipného. Pak jsme se smáli všichni.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama